11 thoughts on “Acıyı Anlatan Hangi Kelimeyim

 1. 2 Satır birşeyler yazar insan. Hani ses benim dersin, kaydı ben yaptım dersin. Bende ses çok yankılanıyor daha çok çalışmalısın demeliyim :9: Vallahi pek kulak veremedim. Şu sesine verdiğin yankıyı sil tekrar deneyelim :6:

 2. tamam şimdi oldu.vallahi az önce error verdi.
  Seda mı sesin sahibi mi? ses hoş,azcık yankı var.
  oh oh ohhh siz coşmuşsunuz aşmışsınız şarkılar türküler lay lay lom lay lay lom…

 3. Seda sanki sanal biri gibi geliyordu bana.Daha sessiz ya ama şiirler falan meğer derinden gidiyormuş Seda.Yere bakan yürek yakan Seda.
  Ay aman sakın yalnış anlamasın,sen daha aktifsin gibi sanki yani baskın karakter sensin gibi falan…toplayamadım :9:
  Sevgiler Seda ya …

 4. :17: Bunada ben güldüm işte, evet ben daha çok yazıyorum. Seda da derinden giriyor hani. Burası onun yeri, nasıl isterse.

 5. vaayyyy baskın olduğun tek yer burası galiba…şeeyy muslumcuyu da unutmak olmaz tabii…neyse sen söylemek istediklerimi anladın….2gündür site sahiplerinden çok ben işgal ettim siteyi..bu kadar yeter saırım..hatta fazla..asıl site sahibinin YÜREĞİNE SAĞLIK…hayatın bütün güzellikleri seninle olsun gülüm..sedam’a selam damara devam…

 6. hülyacım sen benim sessiz olduguma bakma. yakamoz canısı sen merak etme baskın maskın deeldir arkadas ben varım burda. canısı özledim seni. en kısa zamanda görüşmek dilegiyle.

 7. sesin de güzel kendinde güzelsin şiirlerinde güzel bunların hepsi iç güzelliğinin dışına vurmuş anlamına gelmektedir.Başarılarının devamını dilerim.Çölde SERAP gibi SUSADIM SANA….görüşmek üzere

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir