BÖ 2009!

boBö 2009 demek blog ödülleri 2009 demektir. http://2009.blogodulleri.com/ adresinden ulaşılır. Biz blogcuların yarışma alanı gibi bir şey, çözümleyemediğim kategorilerden oluşan ve isteyen blogcuların başvurularıyla oy listesine girebildikleri, 5-6 blogcunun çabalarıyla oluşturulmuş güzel bir şey (cümleyi bağlayamadım:)

Bizde 2 blogumuzla yarışmaya katıldık. Haber günden bloglarında oyumu verebileceğimblog bulamadığım için kendime verdim :6: Windows değil Eylos‘a verdim!

Kişisel blog kategorisinde oyum siminyaya gitti, ilk üçe girersem bloglamayı bırakıcam dedi, lütfen herkes ona versin oyunu. Kurtuluruz be! bö!
Ayrıca birinci olursa Afrikada sütyen takmayan zencigirller kabilesine 1 hafta tatile gönderecek beni. Artık bu laftan sonra giderim dönmem 😀
Burak kardeşimde aynı kategorideydi Burakın farklı alanlarda başarılar sağlayacağını bildiğim için siminyayı seçtim. Henster var bide.

bo-09-tea-erİşte beni ter ter terleten teknoloji kategorisi, keşke böyle katılımın çok olduğu kategorilerde iki oy kullanabilsek.

Teknolojiherseyim blog! yazı içi etiket seçiminden kaybetti, Yakuter, ayyaş, Teakolik arasında kaldım.  Var birkaç daha da, ağır basan bunlar. Teakolik ve yakuter için 25 kuruşu elime aldım: yazı tea, tura yakuter dedim. TEAkolik Hamza Şamlıoğlu geldi. :17:

Hülya hanımı bulamadım, üzüldüm.

Siz ziyaretçilerimiz! Beğendiğiniz blogları http://2009.blogodulleri.com/ adresine girip destekleyebilirsiniz.

6 thoughts on “BÖ 2009!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir