Nokia 5800 üzerinde fiziki ve psikolojik baskı

Velevki 5800 telefona sahibiz, hiç düşündünüzmü acaba telefonunuz darbelere karşı dayanıklımı? Mesela telefonunuzu buzlukta unuttunuz :17:

Araba telefonun üzerinden geçiyor

5800 Bira Testi

5800 Saf su testi 🙂

5800 derin dondurucu testi

5800 Toza karşı dayanımı

5800 Çamaşır makinası testiTopuklu bayan testi 🙂

Reklamlı yere düşüş testi :10:

Manyak kaynak

9 thoughts on “Nokia 5800 üzerinde fiziki ve psikolojik baskı

  1. cok ilginç videolar cok güzel..bu arada ben bı oncekı yazılarında guncellemeyı yapamıorum bahsettıgın sorun oluo kesılıo nasıl yapabılırım baska bı yolu varmı sımdıden tesekkurler…

  2. bi cok testten sınıfta kalmıs die bilirim

    ekranı cabuk bozuluo onu anlamıs olduk 😀

  3. Dokunmatik ekran olduğu için ekranın bu testlere dayanamaması normaldir. Hiç bir dokunmatik ekranlı telefon araba tarafından ezilmeye, yüksek bir yerden düşmeye dayanamaz. (Şu anki teknoloji için söylüyorum.Yoksa dokunmatik ekran olmayıp suya,toza ve şoka dayanan cepler mevcut.) Ayrıca Nokia, 5800 modelinde zaten her şeye dayanıklı diye bir vaad vermiyor. Dolayısıyla bu testlerin yapılması saçmadır. Ben, Nokia 5800 kullanıyorum çok memnunum. Fiyat/performansı olsun, multimedya uygulamaları olsun, ergonomisi olsun, kullanım kolaylığı olsun, ürün desteklenebilirliği vb. konularda benden 100 puan aldı.

  4. Varsın suya,toza,biraya,yüksekliğe dayanmasın. Benim iş yüküme dayansın yeter.Şu ana kadar (1 ay) sorunsuzca dayanıyor ve sıkıntı çıkartmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir