Youtube videolarını hızlıca listeleyin, sırasıyla çalsın

Belki birçoğunuz beğendiğiniz Youtube videolarını indiriyorsunuz. İnternet kafedeyiz, 1-2 saatlik işimiz var ve beğendiğimiz parçalar bilgisayarda bulunmuyor. Hemen youtube’a giriyorsunuz :10: ( tabi yine engellenmemişse :11: ) ve favori listenize göz atıp beğendiğiniz şarkıyı açıyorsunuz. Şarkı bittikten sonra tekrarlamayacaktır, çalıştığınız sırada yeniden yotube penceremize dönüp birşarkı seçmemiz gerekecek.

Siz hiç yorulmayın, Youtube QuickList ile şarkı listenizi oluşturun ve play’e basın, gerisini o halleder :6:

Youtube QuickList’e şarkı eklemek

Video önizlemesinde sol alt köşede + işaretini görmüşsünüzdür. +‘ya tıkladığınız an video QuickList’inize eklenecektir.

Youtube QuickList’deki şarkıları dinlemek

Youtube’a giriş yaptıktan sonra sağ üstte QuickList linkine tıklayın. Viewing History sekmesinde son izlediğiniz videolar Quicklist sekmesinde ise listeniz bulunuyor. Play All Video butonuna tıkladığınız zaman listelediğiniz videolar kendiliğinden sırasıyla yürütülecektir.

Hızlı erişim

Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz listenizi video seyrederken sağ menülerde görebilir, silip düzenleyebilirsiniz, başlatıp kapatabilirsiniz.

2 yorum “Youtube videolarını hızlıca listeleyin, sırasıyla çalsın

  1. s.a kardeş .öncelikle açıklaman için teşekkürler.fakat youtubda bi ayar daha var ben de onu öğrenmek istiyorum arama bölümüne mesela ebru gündeş yazıyosun liste geliyoya orada randomize diye bi kutucuk çıkıyodu onu çentiklediğinde parça bittiğian sıradakine geçiyo.bunu nasıl yapacaz bitürlü bulamadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir