Zayıflama Tarifi

Biz bayanların çoğu zayıflamak için neler yapmayız. Mesela ben kendimden örnek vereyim, ekmek yemezdim, sabahları limonlu sıcak su içerdim, yemekleri azaltırdım. Ama yinede dayanamaz bırakırdım yemeye başlardım. Şimdi ise yeni duydugum bir şeyi deniyeceğim. Televizyondan duyduğum ve ben zayıfladım diyen bir bayanın tarifi, gerçekten dal gibi bir bayan.
TARİF ŞÖYLE: Kara kayısı ve kara erik (mürdüm eriği). Kurusuda olabilir.
Beş adet kara kayısı, beş adet kara erik (mürdüm eriği) bunları bir tencerede az miktarda su ile hoşaf yapar gibi kaynatıyoruz ve suyunu sabah öğlen aksam birer bardak içip posasını da yiyoruz. Zayıflamaya yardım ediyormuş. E her bayan gibi bende zayıflamak istedigim için bende denicem. Yanlız bunu hazırlarken şeker kullanmıyoruz.

3 thoughts on “Zayıflama Tarifi

  1. offff yazdıklarını okurken kendimi görüyorum :2: bi ara bende seni gibi böylee takmıştım..halada öyle üstünden atamıyo insan…helede duyduğun sözleri ömrün boyu unutamıyosun…yakıştırılmamak…kabul görmemek….ve daha anlatamadığım bi çok şey….yapma gülüm..bu kadar takılma…kendini yıpratırsın..kimseye bişey olmaz… :S

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir